Maskara ve Kaş Fırçası

Boş Maskara/Kaş Fırçası Daha büyük görünümü

Maskara ve Kaş Fırçası

5,08 ₺

Maskara topaklanmasını engellemek için ve kaşlarınızı doldurtuktan sonra boş bir fırça ile geçmek makyajınıza daha doğal hava katar. Ayrıca kaş/kirpik serum ve yağlarınız için de kullanabilirsiniz. Çok yönlü bir makyaj ekipmanı.

Detayları

m07

Yeni Ürün

• Her maskaranın fırçasıyla anlaşamayabilirsiniz. Bazı maskaraların yapısı güzel olup fırçaları sizin kirpikleriniz için tasarlanmamış olabilir. Bu durumun çaresi, boş kirpik maskara fırçalarıdır. Bu maskaralar ile sevdiğiniz rimelleri daha rahat uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda kullandığınız maskaranızın fırça yapısını sevseniz bile temiz bir maskara fırçası ile üstünden geçmek kirpiklerinize bulaşan maskara topaklarını alır, yerini daha doğal kirpiklere bırakır.

• Kaşlarınızı doldurmadan önce ve doldurduktan sonra daha doğal durması için temiz maskara fırçalarına ihtiyacınız olabilir. Nazik hareketlerle kaş taramak için ideal yapıdadır. Böylece kaşlarınızın için kullandığınız pomad, kalem, far gibi ürünlerden daha fazla verim alırsınız.

• Kirpik ve kaş bakımınız için serumlar ve yağlar kullanıyorsanız, temiz maskara fırçaları bu anlamda işinize çok yarayacaktır. Kullandığınız bakım ürünün daha iyi nüfuz etmesi, en ince detayına kadar ulaşması için bu aparatları kullanabilirsiniz.

Kargo ŞirketiKargo ÜcretiTahmini Teslim Süresi
Aras Kargo

6,99 ₺ Ücretsiz Kargo!

(120₺ ve üzerine)

1-5 gün arası

(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç.)

İade Prosedürü:

Satın aldığınız ürünleri, tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde iade edebilirsiniz.


Geri gönderilmeden önce tüm iadelerin yetkili olması gerekir.


Sipariş Geçmişi sayfanıza gidip sipariş verme tarihinden itibaren 14 gün içinde bir geri dönüş yetkilendirme numarası isteyebilirsiniz.


Talebinizin teyidinin ardından, iade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış ve tekrar satılabilirliğe uygun olarak ambalajının bozulmamış olması gerekir.


İade sürecinin ayrıntılarına İade Sayfası 'ndan ulaşabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürün, alışveriş sepetinize başarıyla eklendi
Miktar
Toplam
Alışveriş Sepetinizde 0 ürün var. Alışveriş Sepetinizde 1 ürün var.
Ürünün Değeri
Toplam Kargo Ücreti  Sepette Belirlenecek
Toplam
Alışverişe Devam Et Ödeme Sayfasına Geç